VIGTIG INFORMATION:
SÆSONSTART:
Nr. | Hold | Tid | Sted | Første træning | Instruktørere |
---|---|---|---|---|---|
60. | TeamGym - Micropiger BasisLæs mere |
Tirsdag kl. 16.00-18.00
Fredag kl. 16.00-17.30 |
Antvorskovhallen (B-Hal)
Antvorskovhallen (B-Hal) |
15-08-2023 |
Rikke Andersen Ida Korfitzen Luna Fries Rasmussen Caroline Hansen Josefine Bülow Trebbien Sofie Lykke Sommerlund Frida Vind Dinesen Villumsen Alberte Schelde Nielsen |
61. | TeamGym - Micropiger AspirantLæs mere |
Tirsdag kl. 16.00-18.00
Onsdag kl. 16.00-18.00 Fredag kl. 16.00-17.30 |
Antvorskovhallen (B-Hal)
Nymarkssalen Antvorskovhallen (B-Hal) |
15-08-2023 |
Rikke Andersen Ida Korfitzen Luna Fries Rasmussen Caroline Hansen |
62. | TeamGym - MinipigerLæs mere |
Mandag kl. 17.45-19.45
Onsdag kl. 16.00-18.00 Fredag kl. 17.30-20.00 |
Sorø Gymnastikefterskole
Nymarkshallen Antvorskovhallen (B-Hal) |
16-08-2023 |
Maria Simone Hartvig Pedersen Nina Vedel Nielsen Julie Berg Thrane Thomas Osterland Simon Nyavl Mie Schultz Petersen Andrea Cecilie Ruby Zerina Pehilj Ida Rydlund Grabas Jonas Berg Fischer |
63. | TeamGym - JuniorpigerLæs mere |
Mandag kl 17.45-19.45
Onsdag kl. 18.00-20.30 Fredag kl. 17.30-19.45 |
Sorø Gymnastikefterskole
Nymarkshallen Sorø Gymnastikefterskole |
14-08-2023 |
Maria Simone Hartvig Pedersen Jacob Jørgensen Laura Riel Larsen Kasper Remming Urban Jonas Berg Fischer |
65. | TeamGym - MinidrengeLæs mere |
Mandag kl. 18.00-20.00
Onsdag kl. 17.45-19.45 Fredag kl. 17.30-19.45 |
Nymarkshallen
Sorø Gymnastikefterskole Sorø Gymnastikefterskole |
23-08-2023 |
Patrick Dinitzen Kristian Dam Frandsen Vitus Dyrløv Kasper Remming Urban Maria Simone Hartvig Pedersen Simon Larsen Laura Riel Larsen |
66. | TeamGym - JuniordrengeLæs mere |
Mandag kl 18.00-20.00
Onsdag kl. 17.45-19.45 Fredag kl. 17.30-19.45 |
Nymarkshallen
Sorø Gymnastikefterskole Sorø Gymnastikefterskole |
23-08-2023 |
Patrick Dinitzen Kristian Dam Frandsen Vitus Dyrløv Kasper Remming Urban Maria Simone Hartvig Pedersen Laura Riel Larsen Simon Larsen |
67. | TeamGym - SeniorLæs mere |
Mandag kl 20.00-22.00
Tirsdag kl. 17.45-19.45 Torsdag kl., 17.45-19.45 |
Nymarkshallen
Sorø Gymnastikefterskole Sorø Gymnastikefterskole |
21-08-2023 |
Maria Simone Hartvig Pedersen Mie Schultz Petersen Jacob Jørgensen Jacob Sørensen Bastian Sander Skovrød |